DIVADLO: Všechny báječné věci

Duncan Macmillan: Všechny báječné věci

 

Hlavní a jedinou postavou hry Duncana Macmillana je chlapec, který má za 80 minut jeden jediný úkol - přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to žít… Monodrama o hledání důvodů, proč žít.…aneb hra o tom, jak si vytvořit výstředně povznášející náhled na život. “Začal jsem psát po jejím prvním pokusu. Seznam všeho úžasného na světě. Všeho, pro co stojí za to žít.”

Divák si během představení projde třiceti lety života jednoho chlapce, jehož maniodepresivní matka se pokusila o sebevraždu - a on se jako dítě rozhodne začít psát seznam věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet. Milion báječných věcí ho provází životem, v jehož průběhu je třeba se vyrovnat se strastmi dospívání, první láskou a naneštěstí i s dalšími matčinými pokusy a také se svou vlastní bipolární poruchou.

Hlavní role se zhostí talentovaný Daniel Krejčík. V působivém intimním textu testuje hranice mezi jevištěm a hledištěm. Osobní zpověď je umocňována nezbytnou blízkostí diváků, kteří se stávají aktivním spoluhráčem vyprávěného příběhu.

28.9. 2023 ---------- 19:00  

Areál otvíráme v 18:00.

Vstupné:

350 Kč jednotné

Místa nejsou číslována. 

Rezervace, informace: 

Prodej vstupenek probíhá osobně na pokladně hradu, nebo přes on-line předprodej.

Rezervace po telefonu, mailu nevyřizujeme. 

Prodej on-line v předprodej: COLOSSEUM ON-LINE 

Občerstvení: 

Drobné občerstvení bude možné zakoupit v hradní kavárně v průjezdu hradu. Otevřena bude od 18:00. 

 

Upozornění:

Na akci může být pro účely propagace SH Grabštejn pořizován audiovizuální záznam. Fotografie, případně videa budou použita na webu a sociálních sítích hradu. 

Pořizování audiovizuálního záznamu během představení není divákům dovoleno. 

 

https://www.vsechnybajecneveci.com/