On-line nákup vstupenek na hrad Grabštejn

Ušetřete svůj čas a kupte si vstupenky na prohlídku základního okruhu Prohlídka grabštejnského sídla vás provede "proti proudu času" historií i způsobem využití hradních komnat i grabštejnského areálu

On-line vstupenky na hrad Grabštejn

On-line je možné zakoupit vstupenky na I. prohlídkový okruh Prohlídka grabštejnského sídla, případně na mimořádné prohlídky, například komentované prohlídky veterinárního muzea, kastelánské prohlídky atd. 

Pro nákup on-line vstupenek je však  vyhrazeno pouze několik časů denně. Pokud Vám nabízené časy nevyhovují, nevěšte hlavu, můžete si vstupenky zakoupit i přímo na pokladně hradu.

Zakoupenou vstupenku si stáhněte do svého mobilního zařízení - již není nutné lístky tisknout. Začátky prohlídek jsou na nádvoří. Na prohlídku se dostavte včas. 

KOUPIT ON-LINE VSTUPENKU NA PROHLÍDKU

On-line vstupenky nejsou určeny pro organizované zájezdy. Pro rezervaci skupiny využijte kontakt na tel. +420 482 724 301 nebo e-mailem na  grabstejn@npu.cz.

Případné reklamace zasílejte na rezervace@npu.cz

Upozornění: Ověřte si aktuální podmínky pro návštěvu památek a kulturních akcí - Pokyny pro návštěvníky památek ve správě NPÚ