On-line nákup vstupenek na hrad Grabštejn

Ušetřete svůj čas a kupte si vstupenky na prohlídku základního okruhu Prohlídka grabštejnského sídla vás provede "proti proudu času" historií i způsobem využití hradních komnat i grabštejnského areálu

„Vstupné za již zakoupené on-line vstupenky NPÚ na akce a prohlídky s plánovaným termínem od 12. 10 do 3. 11. 2020 bude vráceno zpět v plné výši. Prosíme vyčkejte na e-mail s informacemi o zrušení zakoupené vstupenky a navrácení platby.“

On-line vstupenky do grabštejnských komnat (I. prohlídkový okruh)

Na Prohlídku grabštejnského sídla si můžete zakoupit on-line vstupenky. Pro nákup on-line vstupenek je však  vyhrazeno pouze několik časů denně. Pokud Vám nabízené časy nevyhovují, nevěšte hlavu, můžete si vstupenky zakoupit i přímo na pokladně hradu po pravé straně průjezdu při vstupu do areálu.

S vytištěnou vstupenkou vyčkejte na začátek prohlídky v průjezdu objektu v čase uvedeném na vstupence (dostavte se raději s předstihem).

KOUPIT ON-LINE VSTUPENKU NA PROHLÍDKU

On-line vstupenky nejsou určeny pro organizované zájezdy. Pro rezervaci skupiny využijte kontakt na tel. +420 482 724 301 nebo e-mailem na  grabstejn@npu.cz.

Případné reklamace zasílejte na rezervace@npu.cz

Upozornění: Znovuzavedení nošení roušek není důvodem k vracení peněz za zakoupené e-vstupenky.